Konkordato Komiserliği Temel Eğitimi 3. Grup (Hatay)

Konkordato Komiserliği Temel Eğitimi 3. Grup (Hatay)

Konkordato Komiserliği Temel Eğitimimiz 8-9 Şubat ,15-16 Şubat tarihleri arasında Hatay ‘da Ottoman Palace Otel’ de gerçekleşti.Devam koşulunu sağlayan katılımcılara katılım belgeleri takdim edildi.

Libra Akademi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen Konkordato Komiserliği Temel Eğitimi tamamlandı. Toplam 36 saatlik eğitimde dersler haftasonu gün boyu sürdü.

Eğitimin ilk günü  Yrd. Doç. Dr. Barış Toraman ,İcra ve İflas Hukukuna İlişkin Temel Bilgiler ,Genel Olarak Konkordato Hukuku ve Konkordatonun Türleri ve Ticaret Hukukuna İlişkin Temel Bilgiler derslerini işledi.

Ardından ikinci gün Adi Konkordato ,Malvarlığının Terki Suretiyle Konkordato konusuna değindi.

Eğitimin ikinci haftası Doç.Dr.Mehmet Ali Aktaş ,İşletmelerde Kayıt, Belge Düzeni ve Vergi Uygulamaları ,Finansal Raporlama ve Analizi dersini anlattı.

Eğitimin son günü ise Maliyet Analizi ve Yönetim Muhasebesi , Konkordato Projesinin Analizi,sürdülmesi,denetim ve vergi uygulaması konularını işledi.

Eğitimin sonunda devam koşulunu sağlayan katılımcılara katılım belgeleri UFSEM Müdürü Doç. Dr. Özge Yücel ve Doç.Dr.Mehmet Ali Aktaş tarafından takdim edildi.