Banka ve Finans Hukuku Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi Kayıt Formu

Banka ve Finans Hukuku Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi Kayıt Formu

  Uyruğunuz*

  TC Kimlik No/ Pasaport Numarası*

  Arabuluculuk Sicil Numarası*

  Ad soyad*

  Adres*

  Cep Telefonu*

  İş Telefonu

  E-posta*

  Meslek*

  Diğer

  Eğitim Türü*

  Kabul Ediyorum

  Sınıfın açılması için kayıtlar yeterli kişi sayısına ulaşmazsa UFSEM, eğitimin iptali hakkını saklı tutar. Kısa eğitimi seçen katılımcılar kısa eğitim almaya Adalet Bakanlığı'na yaptığı başvuru sonucu hak kazandığını beyan etmiş sayılır.
  captcha

  Ön kayıt formunu doldurduktan sonra kesin kayıt için eğitim ücretinizi ödemeniz gerekmektedir. Ücretler hakkında bilgi için tıklayınız.

  Kayıt ücretini havale/EFT yoluyla veya ofisimize uğrayarak kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Ödeme yaparken AÇIKLAMA kısmında mutlaka katılımcının adı-soyadı, TC Kimlik Numarası ve eğitim adı belirtilmelidir.

  Havale/EFT Bilgileri:

  Ufuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Kamu İktisadi İşletmesi

  Halkbank IBAN No. TR80 0001 2001 3110 0016 1000 21

  Ödeme yaptıktan sonra dekontu ve nüfus cüzdanı fotokopisini ufsem@ufuk.edu.tr adresine ya da 0549 2264438 Whatsapp numarasına göndermeniz gerekmektedir. Kesin kaydını tamamlayan katılımcılara grup ve tarih bilgileri iletilecektir.

  Online dersler Adalet Bakanlığı ARASİS Portalı üzerinden verilecektir. Katılım belgesine hak kazanmak için online eğitime devam şartı vardır. Derslerin 1/12’sine veya daha fazlasına katılmayanlara katılım belgesi düzenlenmeyecektir. Derslere katılan katılımcıların kamera açma yükümlülüğü vardır.